Verloopstuk 125-150 mm
OverzichtVerloopstuk 125-150mm
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 1 Kg |
Met een account kun je sneller bestellen en heb je een overzicht van je eerdere bestellingen.
Account aanmaken
Verbindingsstuk 125 mm voor flenzen
Steekverbindingsstuk voor het koppelen van flenzen en harde buizen met een diameter van 125 mm. Handig om twee ventilatiekanalen of een kanaal en een flens strak op elkaar aan te…

COMBICONNECT Ø127 MM Per 5 meter De orginele Combiconnect van ATCO. Is geschikt voor diverse toepassingen, zo kan er las gassen mee worden weg gezogen, of worden in gezet in afzuig en ventialtie systemen. De ATCO combiconnect…

CAN-Lite 150PLSpecificaties:
FilterCAN-Lite 150PL
MateriaalPlastic
KoolLite
Lengte25 cm
Gewicht1.2 kg
Gewicht Kool0.7 kg
Diameter14.5 cm
Koolbed2.5 cm
Capaciteit Technisch165 m3
Capaciteit Practisch150 m3
Flens100/125 (zelf…

CAN-Lite 300PLSpecificaties:
Filter CAN-Lite 300PL
Materiaal Plastic
Kool Lite
Lengte 45 cm
Gewicht 1.8 kg
Gewicht Kool 1.2 kg
Diameter 14.5 cm
Koolbed 2.5 cm
Capaciteit Technisch 330 m3
Capaciteit Practisch 300 m3
Flens 100/125…

PLAGRON 100% NATURAL ALGA BLOOM 500 ML.Alga Bloom is een biologische basisvoeding die speciaal is gemaakt voor het kweken op aarde. Alga Bloom gebruik je in de bloeifase van de plant. Deze meststof op basis van algen zorgt voor…
-7%

AC Infinity CLOUDLINE PRO T6 – 150 mm Inline Ventilator met Smart Controller
De AC Infinity CLOUDLINE PRO T6 is een geavanceerde inline buisventilator met een diameter van 150 mm, speciaal ontworpen voor situaties waar…

Verloopstuk 100 – 125 mm
Verloopstuk om een luchtkanaal of ventilator van 100 mm aan te sluiten op een kanaal of filter van 125 mm. Handig wanneer de aansluitmaten van ventilator, koolstoffilter en slang niet gelijk…

Slangklemmen van 6 cm tot 52,5 cm
Universele slangklemmen voor het vastzetten van ventilatieslangen op flenzen, ventilatoren en filters. Leverbaar in maten van 6 cm tot 52,5 cm, onder andere geschikt voor Sonoconnect- en…
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 1 Kg |
Verzending
Voor Nederland & Belgie verzenden wij via DPD.
Bekijk hier de kosten voor uw verzending.
Afhalen
Tijdens openingstijden.
Graag vooraf bellen.
Openingstijden
| Maandag | Op Afspraak |
| Dinsdag | Op Afspraak |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | Op Afspraak |
| Vrijdag | Op Afspraak |